שחזור מידע מטלפון

שחזור מידע מטלפון ניידים

טלפונים סלולריים הפכו כיום למקור מידע עשיר וחשוב עבור חוקרים פרטיים. בטלפון הנייד מאוחסנים נתונים רבים על חייו של המשתמש – הודעות טקסט, היסטוריית שיחות, תמונות, מיקומים גיאוגרפיים, אפליקציות ועוד. מידע זה יכול לשמש כראיה בתיקים שונים. עם זאת, במקרים רבים הנתונים אינם זמינים בקלות. לעיתים הטלפון אבד או ניזוק פיזית, לעיתים נעשה בו שימוש לרעה והוא נמחק או הוצפן על ידי גורמים זדוניים. משרד החקירות הפרטי מציע סיוע מקצועי במקרים מסוג זה. באמצעות ציוד מתקדם וידע טכנולוגי נרחב, החוקרים יכולים במקרים רבים לשחזר ולהציל נתונים חיוניים שנמחקו מהמכשיר הסלולרי. תוך שמירה על סודיות מוחלטת כמובן. שחזור המידע עשוי לסייע בחקירות פליליות, בהליכים משפטיים, במישור האישי, ובמקרים נוספים רבים בהם הנתונים שאבדו חיוניים לבירור האמת. יכולת זו הופכת את משרד החקירות לכתובת מועדפת לשחזור מידע ולהצלת ראיות דיגיטליות מכשירים סלולריים.

שחזור מידע מטלפון נייד

הטלפון הנייד עבור רובנו הוא אחד מהדברים החשובים לנו ביותר. אנחנו מחוברים אליו בכל עת ויש בו הרבה מאוד מידע לגבינו ולגבי אנשים אחרים. לכן ברור מדוע, כאשר נהרס הטלפון הנייד בגלל סיבה כזו או אחרת, הרבה פעמים נרצה להזמין שירותי שחזור מידע מטלפון. יתרה מכך, לא אחת קורה שאנשים מוחקים את כל המידע שיש להם על הטלפון הנייד. הם עושים זאת כדי להעלים ראיות, אך בפועל, האם אינם מודעים לכך שפעמים רבות ניתן לשחזר את המידע. אתם זקוקים לשירות כזה בדחיפות ולא ברור לכם מי יוכל לסייע? הכירו את משרד "חיל החקירות" – המקום שבו מחכים לכם חוקרים פרטיים שיוכלו לבצע עבורכם מגוון רחב של עבודות.

מתי שחזור מידע מטלפון דרוש לנו?

כאמור, יש לא מעט מקרים שבהם שירותי שחזור מידע מטלפון יכולים לסייע לנו. המקרה הקלאסי הוא כאשר מישהו מוחק מידע שהוא רוצה להעלים. מקרה נוסף הוא, למשל, כאשר אדם עובר תאונת דרכים וכל מה שנותר הוא הטלפון הנייד שלו. במקרה כזה מתעורר הרבה פעמים הצורך לשחזר את המידע פשוט כדי לא לאבד את התמונות של אותו אדם יקר. שחזור מידע מטלפון דרוש לנו גם כדי לשפוך אור על מציאות כלשהי. למשל: לאן אדם נעלם, למה הוא עשה פעולה קיצונית שבה הוא בחר וכדומה.

למה צריך לפנות במקרה כזה אל משרד חקירות?

שחזור מידע מטלפון זו פעולה שאפשר לקרוא לגביה הרבה מאוד פרטים ומאמרים באינטרנט. מי שיש לו גישה טובה יותר לטכנולוגיה באופן כללי יוכל גם לבצע פעולות שונות בכוחות עצמו כדי לשחזר את המידע הנדרש. עם זאת, בפועל כל הפעולות האלה עלולות להיות חובבניות ולא מספיק מקצועיות. לכן, באותם המקרים שבהם לא נרצה לקחת סיכונים ונרצה להבטיח שהמידע משוחזר במלואו, כדאי יהיה לפנות אל משרד חקירות. במקרה של "חיל החקירות" אתם תראו שיוכלו לא רק לשחזר עבורכם מידע מכל טלפון, אלא גם יוכלו לבצע זאת בצורה מקצועית ומהירה. צוות המומחים של המשרד זמין עבורכם תמיד, אז למה שלא תדברו איתם כבר עכשיו?

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

עוד בנושא

בדיקת האזנה לטלפון

בדיקת האזנה ע"י ציוד מתקדם הגיעו מים עד נפש ואתם מרגישים שאתם כבר משתגעים? כל דבר נראה לכם חשוד והקשיים ביחסים העסקיים שלכם עם השותף הובילו אתכם לתחושה של פרנויה?

קרא עוד >>
איתור מכשיר מעקב לרכב

איתור מכשיר מעקב לרכב ע"י צוות מקצועי מעקבים הם לא רק חלק ממה שאנחנו רואים בסרטים מידי פעם, אלא הם גם חלק מהחיים. פעמים רבות בלי שבכלל נדע לומר איך

קרא עוד >>
חוקר סייבר

חוקר סייבר מקצועי: האינטרנט הפך להיות המקום שבו אנחנו מבלים את רוב הזמן שלנו. אנחנו קוראים ולומדים דרך האינטרנט והמחשב אינספור דברים. עם זאת, זה גם המקום שבו עלולים לפגוע

קרא עוד >>